تولیدکنندگان مطرح الکتروموتور

معرفی بهترین برندهای الکتروموتور

معرفی بهترین برندهای الکتروموتور

الکتروموتور چی بخریم؟!

امروزه، تولیدکنندگان الکتروموتورها، در حال نوآوری در بازارهای جهانی هستند. تقاضا برای خرید موتورهای الکتریکی هم تا حد قابل‌توجهی افزایش داشته است، به همین دلیل تولید بسیاری از محصولات مربوط به الکتروموتورها، در حال افزایش است. تحلیلگران بازارهای جهانی، چندین شرکت برتر درزمینه‌ی تولید الکتروموتورها را شناسایی کرده‌اند. این برندهای الکتروموتور، تا انتهای سال 2021، فعالیت‌های مؤثری برای رشد بازار الکتروموتورها انجام می‌دهند. در این مطلب، قصد داریم بر اساس نتایج تحلیلگران، به معرفی بهترین برندهای الکتروموتور بپردازیم. 

برای خرید و اطلاع از قیمت‌ها با شماره تماس: ۰۲۱۴۴۱۵۸۶۵۰ تماس حاصل نمایید.

فهرست بهترین برندهای الکتروموتور

  1. برند الکتروموتور زیمنس
  2. برند الکتروموتور WEG
  3. برند الکتروموتور AMETEK
  4. برند الکتروموتور FAULHABER GROUP
  5. برند الکتروموتور جنرال الکتریک
  6. برند الکتروموتور Danaher Motion
  7. برند الکتروموتور ماکسون موتور
  8. برند الکتروموتور TECO Westinghouse
  9. برند الکتروموتور هیتاچی

برند الکتروموتور زیمنس

اولین برندی که در مقاله معرفی بهترین برندهای الکتروموتور به بررسی آن می‌پردازیم برند الکتروموتور زیمنس است. از الکتروموتورهای شرکت زیمنس، در صنایع بسیاری، مانند تکنولوژی‌های مربوط به فعالیت‌های ساختمانی، تجهیزات اتوماسیون برای تولیدکنندگان و شرکت‌های ساخت‌وساز، سیستم‌های تصویربرداری برای بیمارستان‌ها، و موتورهای الکتریکی برای اهداف صنعتی و حرکتی، استفاده می‌شود. درواقع، به نظر می‌رسد که برند زیمنس، همه‌جا حضوری فعال دارد. هدف شرکت زیمنس، طراحی مجدد فناوری موتورهای الکتریکی، برای به کار بردن آن‌ها در وسایل نقلیه است. برای معرفی برند الکتروموتور زیمنس، لزومی ندارد خیلی تلاش کنیم، زیرا این برند از 150 سال پیش، در عرصه‌ی بازارهای جهانی در حال فعالیت است و یکی از برندهای الکتروموتور پیشرو در این صنعت محسوب می‌شود.

برند الکتروموتور WEG

WEG، یکی از برندهای الکتروموتور جهانی است، که به‌صورت مستقل و از طریق واحد تولیدی خود در آمریکای لاتین، موتورهای الکتریکی HVAC و صنعتی را تولید و سپس از طریق مراکز توزیع خود در ایالات‌متحده، این الکتروموتورها را توزیع می‌کند. برند WEG، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان موتورهای الکتریکی صنعتی در قاره‌ی آمریکا است، که سالانه بیش از 22 میلیون دستگاه تولید می‌کند. در حال حاضر، برند الکتروموتور WEG، در 6 قاره در حال فعالیت است، محصولات خود را به بیش از 100 کشور صادر می‌کند و 7 مرکز تولیدی دارد.

حتماً بخوانید: خرید+ مشاهده مشخصات برند الکتروموتور وگ (WEG)

برند الکتروموتور AMETEK

این شرکت، سال‌ها است که باهدف برطرف کردن پیچیده‌ترین چالش‎‌های مشتریان، از طریق به‌ کارگیری فناوری‌های منحصر به‌ فرد و خلاقانه، یکی از برندهای الکتروموتور است که در بازار جهانی مشغول به کار است. واحد تولیدی شرکت AMETEK، به مشتریان خود خدماتی مانند تولید الکتروموتور DC، درایوها، پمپ‌‎ها و… را ارائه می‌دهد. همچنین، برند الکتروموتور AMETEK، در سال 2017، با خرید برند MOCON، فعالیت‌های دیگری را هم شروع کرد. ازجمله این فعالیت‌ها، می‌‎توان به ارائه‌ی ابزارهای برجسته، ردیاب‌ها، سیستم‌ها و خدمات مشاوره‌ای اشاره کرد. به‌این‌ترتیب، امروزه برندهای الکتروموتور AMETEK و MOCON، باهم ادغام‌ شده‌اند.

 

حتماً بخوانید: الکتروموتور چیست‌؟

برند الکتروموتور FAULHABER GROUP

این برند، بیش از پنج دهه است که فعالیت‌های خود را در زمینه‌هایی مانند صنایع رباتیک، اپتیک، پزشکی و هوافضا گسترش می‌دهد. برند الکتروموتور FAULHABER GROUP، طیف گسترده‌ای از موتورهای الکتریکی و سیستم‌های میکرو‌درایو را از طریق برند معروف خود MICROMO، تولید و به مشتریان ارائه می‌کند. این شرکت، یکی از برندهای الکتروموتور است که محصولات و فناوری پیشرفته‌ی خود را در سراسر جهان عرضه می‌کند. برند الکتروموتور FAULHABER GROUP، بعد از امضای توافق‌نامه با یکی از برجسته‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده فناوری موتورهای الکتریکی در سال 2008، میکرو سیستم‌هایی دقیق را با طراحی سفارشی، تولید می‌کند.

 

برند الکتروموتور جنرال الکتریک

جنرال الکتریک، یکی از برندهای الکتروموتور چند ملیتی است، که محصولات و خدمات خود را برای استفاده در طیف گسترده‌ای از صنایع ارائه می‌کند. برخی از فعالیت‌های متنوع این برند، شامل تولید موتورهای هواپیما، نیروگاه‌های برق، توربین‌ها و تجهیزات میدان نفتی هستند. این شرکت، در زمینه‌های زیادی مشغول به کار است، برای مثال، می‌توان بخش‌هایی مانند انرژی آب، مدیریت انرژی، نفت و گاز، انرژی‌های تجدید پذیر، لوازم‌خانگی، اتصالات و روشنایی، مراقبت‌های بهداشتی، حمل‌ونقل هوایی و… را نام برد. برند الکتروموتور جنرال الکتریک، علاوه بر تولید موتورهای الکتریکی باکیفیت، خدمات تعمیر آن‌ها را هم به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می‌کند.

برند الکتروموتور جنرال الکتریک

برند الکتروموتور Danaher Motion

برند دیگری که در مقاله معرفی بهترین برندهای الکتروموتور به بررسی آن می‌پردازیم برند Danaher Motion می‌باشد. این شرکت٬ یکی از برندهای الکتروموتور باتجربه، در زمینه‌ی طراحی موتورهای الکتریکی سفارشی، برای نیازهای خاص است٬ همچنین از تجربیات گسترده‎‌ی خود در زمینه‌‎ی فناوری‌های مکانیکی، الکترومغناطیسی و کنترل، بهره می‌گیرد، تا در زمینه‌ی ساخت ماشین‌آلات با سرعت بیشتر، به مشتریان کمک کند. برند الکتروموتور Danaher Motion، محصولاتی مانند موتورهای الکتریکی، درایوها، محرک‌ها و… را برای بهینه‌سازی عملکرد سیستم‌های کنترل حرکتی، تولید و در بازار توزیع می‌کند.

 

حتماً بخوانید: خرید+ مشاهده الکتروموتور سه فاز

برند الکتروموتور ماکسون موتور

ماکسون موتور، با بیش از 40 سال تجربه، در زمینه‌ی تولید محصولات پیشرفته و ارائه‌ی خدمات شایسته به مشتریان، به یکی از پیشروترین برندهای الکتروموتور در جهان تبدیل‌شده است. موتورهای الکتریکی که توسط این شرکت تولید می‌شوند، نسبت به قیمتی که دارند، کیفیت و عملکرد بسیار مطلوبی را ارده می‌دهند. همچنین، موتورهای الکتریکی این شرکت، کاملاً نوآورانه و با فناوری‌های پیشرفته ساخته می‌شوند. محصولات برند الکتروموتور ماکسون موتور، در صنایع مختلفی مانند فناوری پزشکی، خودرو، هوافضا، اتوماسیون صنعتی، فناوری امنیتی، ابزار دقیق و… کاربرد دارند.

 

برند الکتروموتور TECO Westinghouse

شرکت TECO Westinghouse، که در سال 1988 کار خود را آغاز کرده است، امروزه با تولید ژنراتورهای باکیفیت، درایو صنعتی، موتورهای الکتریکی و… به یکی از برندهای الکتروموتور مطرح در بازارهای جهانی تبدیل‌شده است. این شرکت، با در اختیار داشتن منابع تولید جهانی، نیازهای مشتریان خود را تأمین کرده و بازگشت کامل سرمایه‌ی خود را هم از این طرق محقق می‌کند. محصولات باکیفیت برند الکتروموتور TECO Westinghouse، برای هدایت پمپ‌ها، کمپرسورها، دستگاه‌های آسیاب، دستگاه‌های سنگ‌شکن، فن‌ها و… مورداستفاده قرار می‌گیرند.

برند الکتروموتور هیتاچی

شرکت ژاپنی هیتاچی آخرین برندی است که در مقاله معرفی بهترین برندهای الکتروموتور به بررسی آن می‌پردازیم. شرکت هیتاچی تجارت خود را در سال 1910 و به‌عنوان یک تولیدکننده موتورهای الکتریکی شروع کرد، امروزه با داشتن بیش از 1000 شرکت تابعه، یکی از برندهای الکتروموتور است، که محصولات خود را در سراسر جهان توزیع می‌کند.  هیتاچی، اولین شرکتی بود که در کشور ژاپن، تولید موتورهای الکتریکی را آغاز کرد. امروزه، برند الکتروموتور هیتاچی، محصولاتی مانند موتورهای پیشرفته و محصولات موتوری از میکروموتورهای کوچک گرفته، تا مجموعه ژنراتورهای سنگین و موتورهای الکتریکی را تولید می‌کند.

برند الکتروموتور هیتاچی

جمع‌بندی

برندهایی که در مقاله معرفی بهترین برندهای الکتروموتور معرفی کردیم، ازجمله بهترین و شاخص‌ترین شرکت‌های تولیدکننده موتورهای الکتریکی در سراسر جهان هستند. هر یک از این برندهای الکتروموتور، فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید محصولات الکتریکی و حرکتی، توسعه داده‌اند و علاوه بر تولید موتورهای الکتریکی، محصولات متنوعی هم برای صنایع مختلف تولید کرده‌اند. همچنین، تمامی این شرکت‌ها از فناوری‌های پیشرفته و نوآورانه برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنند.

تلاش ما در گروه صنعتی نیروژن این است که حتّی تجهیزاتی که خودمان به صورت مستقیم تأمین نمی‌کنیم را با کیفیت و قیمت مناسب به دست خریداران محترم برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *